14. výstava Hobby Kreativ Plzeň 16. 11. 2019

Zveme Vás na 14. prodejní výstavu Hobby Kreativ Plzeň, která se koná v sobotu 16. 11. 2019 od 9,00 – 17,00 hodin v KD JAS Jablonského. Pořadatelem je firma Hobby Kohout.

14-Kreativ-letak-mensi

Prodejní výstava a burza hobby, kreativity, řemesel a umění pro firmy a drobné výrobce. Zaměření na cínované šperky, Fimo šperky, pletení z pedigu, malování na textil a hedvábí, šité dekorace a panenky, plstění, háčkování, pletení, korálkování, květinové vazby, patinování, kroužkování, scrapbook, cukrářská výroba a výroba potravin atd.

Přijďte načerpat inspiraci a kreativní nápady. Pořádající firma a další vystavovatelé pro Vás připravují výtvarné minikurzy a tvoření s dětmi. Kreativní dílny a workshopy. Prodej dárků, výrobků a výtvarných materiálů.

Vstupné 50 Kč / děti a ZTP 20 Kč

Hobby Kreativ Plzeň, Kulturní dům JAS, Jablonského 39, Plzeň – Slovany. Nejbližší tramvajové zastávky: Linka č. 2 – ul.Sladkovského, U Duhy. Linka č. 1 – ul. Jedlová. Nejbližší trolejbusová zastávka: Linka č. 12 – ul. Sladkovského. Pro parkování osobních aut můžete využít parkovací prostory u Plaveckého bazénu na Slovanech a TJ Lokomotiva Plzeň.